Zdrowy kalendarz

Zgodnie z zasadą: lepiej zapobiegać niż leczyć, USP Zdrowie wprowadza na rynek Zdrowy Kalendarz. Aplikację mobilną pomagającą zaplanować badania profilaktyczne i wizyty lekarskie.

klient
USP Zdrowie
Data wdrożenia
Luty 2013
Elementy
Creative concept, branding, strategy, design
Projekt
Aplikacja Zdrowy kalendarz
Platformy
Mobile
Zobacz on-line
zdrowykalendarz.pl

Terminarz badań i wizyt lekarskich dla całej rodziny

Każdemu z nas zdarza się o czymś zapomnieć. Nawet, jeśli jest to sprawa na wagę zdrowia. Ta obserwacja była podstawą researchu, jaki poprzedził powstanie Zdrowego kalendarza. Jego istotą jest funkcjonalność oraz innowacyjne podejście do dbania o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Przejrzysty interface oraz bardzo intuicyjna nawigacja sprawiają, że korzystanie z aplikacji jest naprawdę proste.

Dowiedz się, jakie badania warto wykonać

Oprócz możliwości prowadzania wizyt zaplanowanych przez użytkownika i jego bliskich, spersonalizowanie profilu pozwala zapoznać się z badaniami, rekomendowanymi między innymi przez Ministerstwo Zdrowia.

Wsparcie eksperta

Aplikację wspiera dr Krzysztof Kuszewski, Współautor Narodowego Programu Zdrowia 2007–2015. Były Konsultant Prezydenta RP i członek Rady Narodowego Funduszu Zdrowia. Obecnie Kierownik Zakładu Organizacji i Ekonomiki Ochrony Zdrowia oraz Szpitalnictwa Narodowego Instytutu Zdrowia publicznego.

„Zdrowy Kalendarz” to świetne rozwiązanie, które pozwoli użytkownikom zatroszczyć się o wykonanie właściwych badań.

Krzysztof Kuszewski