Zdrowe Zatoki

USP Zdrowie zwróciło się do Nas z zadaniem opracowania innowacyjnych narzędzi, które pomogą zbudować pozycję lidera w kategorii leczenia bólu zatok, przez lek Ibuprom Zatoki. Stworzyliśmy projekt, który w nowatorski sposób połączył siły oddziaływania social mediów i marketingu mobilnego.

klient
USP Zdrowie
Data wdrożenia
Wrzesień 2012
Elementy
Creative concept, branding, strategy, design
Projekt
Aplikacja
Platformy
Mobile
Zobacz on-line
zdrowezatoki.pl

Gabinet Zdrowych Zatok

Komunikację postanowiliśmy oprzeć na niezwykłym evencie: podróżującym po kraju Gabinecie Zdrowych Zatok. W kanale digital zaprosiliśmy konsumentów do wyznaczenia trasy mobilnego gabinetu. Atrakcyjna kreacja, wydobywająca rywalizację miast oraz unikalną wartość bezpłatnego badania, przyciągnęła dziesiątki tysięcy osób. Zamiast klasycznego spotu, realizacja telewizyjna opierała się na relacji z Gabinetu Zdrowych Zatok.

Aplikacja mobilna

Tworząc ekspercką aplikację na smartfony i tablety, mobilności Gabinetu Zdrowych Zatok nadaliśmy zupełnie nowy wymiar. Aplikacja umożliwia samodzielne badanie zatok, zawiera tez liczne porady i bazę wiedzy. Została ona pobrana przez 16 000 osób, które za jej pośrednictwem nie tylko zyskały większy wpływ na swoje zdrowie, ale mają też aktywny kontakt z marką.

16 000 osóbpobrały aplikację zyskując większy wpływ na swoje zdrowie