Stworzone dla Zdrowia

Dla USP Zdrowie, wiodącego producenta leków z grupy OTC, opracowaliśmy strategię komunikacji, która całkowicie zmieniła kształt relacji odbiorcy z marką korporacyjną. Na drodze pogłębionego researchu trendów i zmian dokonywanych przez liderów tej kategorii na świecie, powstał innowacyjny program Stworzone dla Zdrowia, który wyznaczył nowe standardy w komunikacji branży farmaceutycznej na rynku polskim.

klient
USP Zdrowie
Data wdrożenia
Październik 2011
Elementy
Creative concept, branding, strategy, design
Projekt
Marka parasolowa
Platformy
Internet

Kurs na zdrowie

Stworzone dla Zdrowia przesuwa środek ciężkości z leczenia choroby i jej objawów na kultywowanie zdrowia. To niezwykle złożony projekt, dedykowany wspieraniu edukacji prozdrowotnej oraz popularyzacji zdrowego stylu życia wśród Polaków. W jego ramach tworzone są aplikacje mobilne, serwisy kontentowe, realizowane są eventy i akcje społeczne. Wszystkiemu towarzyszy aktywna obecność na Facebook’u. Społeczność zgromadzona na fanpage programu Stworzone dla Zdrowia, to ponad 100000 osób o ponadprzeciętnym zaangażowaniu. Budowa bogatej bazy CRM, będąca jedną z konsekwencji programu, pozwala na stałe podnoszenie jakości komunikacji USP Zdrowie z konsumentami.

Lider komunikacji

To pierwsza tak złożona inicjatywa tego typu w Polsce. Program Stworzone dla Zdrowia uczynił USP Zdrowie niewątpliwym liderem i innowatorem nowoczesnej komunikacji z konsumentami.

Społeczność zgromadzona na fanpage programu Stworzone dla Zdrowia, to ponad

100 000 osób

o ponadprzeciętnym zaangażowaniu.

Wyjątkowo zdrowy fanpage

Profil Stworzone dla Zdrowia na portalu Facebook gromadzi aktualnie przeszło 100 000 osób. Dbałość o jakość treści i weryfikacja każdej publikacji sprawiają, że jest to jedyny naprawdę wiarygodny i profesjonalny fanpage o zdrowiu.

Regularnie organizowane na profilu czaty ze specjalistami cieszą się ogromną popularnością – dzięki nim popularyzujemy postawę prozdrowotną i przyczyniamy się do edukacji społeczeństwa w tak ważnych zakresach jak odżywianie i aktywność fizyczna.

Doradzamy, informujemy, inspirujemy.