Highp

Highp to przełomowe narzędzie biznesowe pozwalające na skuteczne dostarczenie komunikatów do klientów za pośrednictwem spersonalizowanych video-wiadomości przy wykorzystaniu jednego z kilku kanałów SMS, e-mail, notyfikacja „push” w aplikacji.

klient
Connectmedica
Data wdrożenia
2015
Elementy
Strategy, Idea, Implementation
Projekt
System Highp
Platformy
Mobile, desktop
Zobacz on-line
gethighp.com

Idea

Highp jest nową i dotychczas najbardziej skuteczną metoda komunikacji mutli-channel pozwalającą na integrację działów sprzedaży i marketingu w wysiłkach pozyskania zadowolonych konsumentów. Highp to nowoczesne narzędzie multi-channel służące osobistemu kontaktowi przedstawiciela firmy z konsumentem. Wiadomości Highp można otworzyć na dowolnym smartfonie, tablecie, komputerze PC lub Mac. Osiągamy najwyższe wyniki efektywności dzięki wykorzystaniu SMS, e-mail, spersonalizowanych wiadomości video oraz załączników rich-media. Udostępniamy na żywo informacje o postępie kampanii, jej wynikach, benchmarki oraz informacje na temat np. zainteresowania ofertą konkretnych konsumentów.

Łatwiejsza komunikacja

Highp umożliwia wysyłanie biznesowych wiadomości wideo oferując łatwe zarządzanie contentem oraz bieżący dostęp do raportów. Highp swoją innowacyjną i przyjazną formą przyciąga uwagę Przedstawicieli Handlowych napędzając ich do aktywnego działania co wzmacnia efektywność sprzedaży i przyczynia się do sukcesu Twojej firmy!

Z łatwością twórz i planuj kampanie za pośrednictwem panelu administracyjnego www
Zarządzaj kontaktami oraz nagrywaj osobiste wiadomości za pośrednictwem aplikacji Highp dostępnej na iPad i Phone
Dostarcz interesujące wideo oraz tekstową wiadomość multimedialną przez SMS lub email - wiadomość można obejrzeć z przeglądarki komputera oraz na każdym smartfonie!
Generuj wysokiej jakości lead'y, oceniaj wyniki kampanii i optymalizuj je
Zdobywaj na bieżąco szybki feedback od Klientów
55%

Średni wskaźnik otwieralności Highp

22%

Średni wskaźnik otwieralności MailChimp

Highp vs Mailchimp

Wykorzystanie Highp do komunikacji z Klientem daje prawie trzy razy wyższe rezultaty niż wysyłanie komercyjnych wiadomości przez tradycyjne kanały komunikacji typu e-mail.

Real numbers

Najnowsze statystyki wskazują, że kampanie Highp są efektywne nie tylko dlatego, że osiągają wysoki wskaźnik otwieralności ale też przez to, że otrzymują średnio aż 90% pozytywnych opinii od Odbiorców!

35-65%wskaźnik otwieralności wiadomości
90%pozytywny feedback