Asco Conference

„Onconews” - innowacyjny projekt video komunikacji konferencyjnej

ASCO jest dorocznym kongresem onkologicznym, organizowanym przez American Society of Clinical Oncology. Jak co roku do Chicago zjechali lekarze specjaliści pod pretekstem prezentacji najnowszych wyników badań czy też wymiany doświadczeń i rozmowy o najnowszych terapiach onkologicznych.

klient
Celgene
Data wdrożenia
2017
Elementy
Strategia, Platforma, Wykonanie, Zawartość merytoryczna
Projekt
ASCO Highlights / Conferencing
Platformy
Highp Engagement Platform

Cel projektu

Dostarczenie niemieckim lekarzom onkologom najświeższych doniesień z ASCO opracowanych przez lokalnych Key Opinion Leaderów.

Za pośrednictwem dedykowanego serwisu onconews relacjonowaliśmy wydarzenie bezpośrednio z Chicago do blisko 300 niemieckich onkologów. Informacje dostarczane były w szybki i wygodny sposób na telefony komórkowe lekarzy w formie video wiadomości za pomocą platformy Highp. Relacja z ASCO opierała się na współpracy z Key Opinion Leaderami, którzy na miejscu opracowali podsumowania, ich zdaniem, najciekawszych doniesień, które były prezentowane każdego dnia podczas ASCO.

Poznaj wszystkie możliwości platformy Highp Engagement

www.gethighp.com

Wyniki

291
Lekarzy
w serwisie „onkonews”
81%
Załączników
otwartych przez lekarzy
video
Najwyżej oceniane
72% lekarzy najwyżej oceniło video z KOL
1164
Wysłanych wiadomości
przed, w trakcie i po konferencji

ASCO Chicago 2017

Konsultanci Connectmedica w 100% wspierają Klienta w realizacji działań na platformie Highp Engagement. W Chicago dwoje naszych konsultantów ze wsparciem zespołu produkcji video codziennie realizowało najnowsze doniesienia zgodnie z ustaloną wcześniej strategią komunikacji.