Jesteś pasjonatem nowych technologii?

  Dołącz do Connectmedica, twórz innowacyjne narzędzia i produkty, usprawniaj procesy. Twoja wiedza i energia pomogą wprowadzić w życie przełomowe rozwiązania.

 • Rozwijaj się

  Praca z doświadczonymi ludźmi i udział w szkoleniach pomoże Ci rozwijać się szybko i efektywnie.

 • Wyjdź poza szablon

  Wychodzenie poza utarte szlaki i podejmowanie odważnych decyzji daje nam przewagę.

 • Bądź kreatywny

  Niezależnie od działu doceniamy zaangażowanie i otwartość umysłu na każdym etapie projektu.

Poznaj nasz zespół

Poznaj nasz zespół

W Connectmedica znajdujemy optymalne rozwiązania dla biznesu i tworzymy własne innowacyjne produkty. Wprowadzamy na światowe rynki nieszablonowe rozwiązania będąc pionierami w nowoczesnej komunikacji i knowledge share’ing.

Wierzymy, że najlepsze narzędzia powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zetknięcia się różnych punktów widzenia, pasji i dialogowi. Masz pomysł? Zrealizujmy go.

Stawiamy na zdrowie

Tworzymy produkty prozdrowotne, więc również wspieramy zdrowy styl życia naszego zespołu! Spotkania przy zdrowych śniadaniach, owoce dla pracowników, dbanie o work-life balance … i wiele, wiele więcej!

Stawiamy na siebie

Realizujemy projekty pod własną marką. Masz pomysł, który może odnieść rynkowy sukces? Pomożemy Ci go zrealizować! Koncentrujemy się na międzynarodowym rynku inwestując w naszą przyszłość.

Budujemy drużyny marzeń

Wiemy, że przemyślana struktura to podstawa. Dlatego tworzymy wyspecjalizowane zespoły, co pozwala na ciągły rozwój pracowników wszystkich działów w interesującej ich dziedzinie.

Nasze biuro to przemyślanie zaprojektowana przestrzeń stworzona, by kreatywnie i efektywnie wykorzystywać każdą chwilę, a także móc się zrelaksować od czasu do czasu.

Co nas wyróżnia?

Tworzymy autorskie produkty i innowacyjne rozwiązania dedykowane na rynek polski i globalny. Zapoznaj się z naszymi produktami:


Obecnie prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska. Jeśli uważasz, że któreś z nich jest dla Ciebie nie czekaj, aplikuj!